Zebronics Zeb-Rise Wired USB Optical Mouse with 3 Buttons (Black)
| Brand | ZEBRONICS |
|---|---|
| Manufacturer | 13,7, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 |
| Colour | Black |
| Item Height | 0.1 Centimeters |
| Item Width | 7.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 3.5 x 7.5 x 0.1 cm; 50 g |
| Item model number | Zeb-Rise |
| Power Source | Corded Electric |
| Hardware Platform | Laptop |
| Operating System | Linux, Windows 8 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | Mouse |
| Manufacturer | 13,7 |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 50 g |
Brand ZEBRONICS Manufacturer 13,7, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 Colour Black Item Height 0.1 Centimeters Item Width 7.5 Centimeters Product Dimensions 3.5 x 7.5 x 0.1 cm; 50 g Item model number...
Description
| Brand | ZEBRONICS |
|---|---|
| Manufacturer | 13,7, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 |
| Colour | Black |
| Item Height | 0.1 Centimeters |
| Item Width | 7.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 3.5 x 7.5 x 0.1 cm; 50 g |
| Item model number | Zeb-Rise |
| Power Source | Corded Electric |
| Hardware Platform | Laptop |
| Operating System | Linux, Windows 8 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | Mouse |
| Manufacturer | 13,7 |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 50 g |

