ZEBRONICS Zeb-Jaguar Wireless Mouse, 2.4GHz with USB Nano Receiver, High Precision Optical Tracking, 4 Buttons, Plug & Play, Ambidextrous, for PC/Mac/Laptop (White+Grey)
| Brand | ZEBRONICS |
|---|---|
| Manufacturer | Zebronics India Private Limited, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 |
| Series | Zeb Jaguar |
| Colour | White+Grey |
| Item Height | 18 Centimeters |
| Item Width | 12 Centimeters |
| Product Dimensions | 4.5 x 12 x 18 cm; 50 g |
| Item model number | Zeb Jaguar (White) |
| Power Source | Battery Powered,Corded Electric |
| Hardware Platform | PC |
| Operating System | pc, mac |
| Average Battery Life (in hours) | 6 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | Mouse - 1 unit,,,,,,,,,,,,,,,,,,, |
| Manufacturer | Zebronics India Private Limited |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 50 g |
Brand ZEBRONICS Manufacturer Zebronics India Private Limited, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 Series Zeb Jaguar Colour White+Grey Item Height 18 Centimeters Item Width 12 Centimeters Product Dimensions 4.5 x 12 x 18...
Description
| Brand | ZEBRONICS |
|---|---|
| Manufacturer | Zebronics India Private Limited, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 |
| Series | Zeb Jaguar |
| Colour | White+Grey |
| Item Height | 18 Centimeters |
| Item Width | 12 Centimeters |
| Product Dimensions | 4.5 x 12 x 18 cm; 50 g |
| Item model number | Zeb Jaguar (White) |
| Power Source | Battery Powered,Corded Electric |
| Hardware Platform | PC |
| Operating System | pc, mac |
| Average Battery Life (in hours) | 6 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | Mouse - 1 unit,,,,,,,,,,,,,,,,,,, |
| Manufacturer | Zebronics India Private Limited |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 50 g |

