Zebronics Zeb-Comfort+ Wired Mouse
| Brand | ZEBRONICS |
|---|---|
| Manufacturer | 13,7, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 |
| Colour | Black |
| Item Height | 39 Millimeters |
| Item Width | 10 Centimeters |
| Product Dimensions | 5.9 x 10 x 3.9 cm; 53 g |
| Item model number | ZEB-Comfort+ |
| Power Source | Corded Electric |
| Hardware Platform | PC |
| Operating System | operating system,vista,windows 10,windows xp |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | 1 mouse |
| Manufacturer | 13,7 |
| Country of Origin | India |
| Imported By | ZEBRONICS INDIA PVT LTD, NO : 118, POONAMMALE HIGH ROAD , VEPERY |
| Item Weight | 53 g |
Brand ZEBRONICS Manufacturer 13,7, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 Colour Black Item Height 39 Millimeters Item Width 10 Centimeters Product Dimensions 5.9 x 10 x 3.9 cm; 53 g Item model number...
Description
| Brand | ZEBRONICS |
|---|---|
| Manufacturer | 13,7, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 |
| Colour | Black |
| Item Height | 39 Millimeters |
| Item Width | 10 Centimeters |
| Product Dimensions | 5.9 x 10 x 3.9 cm; 53 g |
| Item model number | ZEB-Comfort+ |
| Power Source | Corded Electric |
| Hardware Platform | PC |
| Operating System | operating system,vista,windows 10,windows xp |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | 1 mouse |
| Manufacturer | 13,7 |
| Country of Origin | India |
| Imported By | ZEBRONICS INDIA PVT LTD, NO : 118, POONAMMALE HIGH ROAD , VEPERY |
| Item Weight | 53 g |

