ZEBRONICS MAX LINK + Wireless Gamepad, Dual motors Haptic feedback, Built-in rechargeable battery, RGB light, Plug & play, Supports (Windows | Android | PS3 | PS4 | XBOX 360)
| Brand | ZEBRONICS |
|---|---|
| Manufacturer | 13,7, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 |
| Series | ZEB-MAX |
| Colour | Transparent |
| Item Height | 9 Centimeters |
| Item Width | 15.6 Centimeters |
| Product Dimensions | 6.4 x 15.6 x 9 cm; 220 g |
| Power Source | बटरी सचालित |
| Hardware Platform | Gaming Console, Desktop |
| Operating System | Windows, Android |
| Manufacturer | 13,7 |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 220 g |
Brand ZEBRONICS Manufacturer 13,7, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 Series ZEB-MAX Colour Transparent Item Height 9 Centimeters Item Width 15.6 Centimeters Product Dimensions 6.4 x 15.6 x 9 cm; 220 g Power...
Description
| Brand | ZEBRONICS |
|---|---|
| Manufacturer | 13,7, Smith Road, Royapettah CHENNAI-600002 |
| Series | ZEB-MAX |
| Colour | Transparent |
| Item Height | 9 Centimeters |
| Item Width | 15.6 Centimeters |
| Product Dimensions | 6.4 x 15.6 x 9 cm; 220 g |
| Power Source | बटरी सचालित |
| Hardware Platform | Gaming Console, Desktop |
| Operating System | Windows, Android |
| Manufacturer | 13,7 |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 220 g |
ZEBRONICS MAX LINK + Wireless Gamepad, Dual motors Haptic feedback, Built-in rechargeable battery, RGB light, Plug & play, Supports (Windows | Android | PS3 | PS4 | XBOX 360)
Rs. 3,499.00

