HP M120 Wireless Mouse, USB-A Nano Dongle, 2.4 Ghz Wireless Connection, 6 Buttons, Up to 1600 Dpi, Optical Sensor, Ergonomic Design, 12-Month Battery Life, 3-Year Warranty, 60G±5%, Black, 7J4G4Aa
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Colour | Black |
| Item Height | 34 Millimeters |
| Item Width | 6.1 Centimeters |
| Product Dimensions | 10.3 x 6.1 x 3.4 cm; 60 g |
| Item model number | 7J4G4AA |
| Hardware Platform | Laptop, Personal Computer |
| Operating System | Windows XP/Vista/7/8/10/11, Android 3.2 or later, Mac IS 10.5 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | Mouse |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 60 g |
Brand HP Manufacturer HP, HP India Sales Pvt. Ltd. Colour Black Item Height 34 Millimeters Item Width 6.1 Centimeters Product Dimensions 10.3 x 6.1 x 3.4 cm; 60 g Item model...
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Colour | Black |
| Item Height | 34 Millimeters |
| Item Width | 6.1 Centimeters |
| Product Dimensions | 10.3 x 6.1 x 3.4 cm; 60 g |
| Item model number | 7J4G4AA |
| Hardware Platform | Laptop, Personal Computer |
| Operating System | Windows XP/Vista/7/8/10/11, Android 3.2 or later, Mac IS 10.5 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | Mouse |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 60 g |

