HP M10 Wired USB Mouse with 3 Buttons High Definition 1000DPI Optical Tracking and Ambidextrous Design
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | Generic |
| Colour | black |
| Item Height | 0.1 Centimeters |
| Item Width | 6.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 11.5 x 6.5 x 0.1 cm; 60 g |
| Item model number | 7YA10PA#ACJ |
| Power Source | Corded Electric |
| Hardware Platform | laptop |
| Operating System | Linux, Windows XP, Windows 7 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | Generic |
| Item Weight | 60 g |
Brand HP Manufacturer Generic Colour black Item Height 0.1 Centimeters Item Width 6.5 Centimeters Product Dimensions 11.5 x 6.5 x 0.1 cm; 60 g Item model number 7YA10PA#ACJ Power Source Corded...
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | Generic |
| Colour | black |
| Item Height | 0.1 Centimeters |
| Item Width | 6.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 11.5 x 6.5 x 0.1 cm; 60 g |
| Item model number | 7YA10PA#ACJ |
| Power Source | Corded Electric |
| Hardware Platform | laptop |
| Operating System | Linux, Windows XP, Windows 7 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | Generic |
| Item Weight | 60 g |

