HP G200 Backlit USB Wired Gaming Mouse with Ergonomic Design, All Customizable Buttons, Adjustable 4000 DPI, RGB Breathing LED Lighting, Anti-Slip Scroll Wheel / 3 Years Warranty (7QV30AA)
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Colour | Black |
| Item Height | 43 Millimeters |
| Item Width | 8.1 Centimeters |
| Product Dimensions | 13 x 8.1 x 4.3 cm; 153 g |
| Item model number | G200 |
| Power Source | Corded Electric |
| Hardware Platform | Laptop, Personal Computer |
| Operating System | Windows XP, Windows 8 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | Mouse |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 153 g |
Brand HP Manufacturer HP, HP India Sales Pvt. Ltd. Colour Black Item Height 43 Millimeters Item Width 8.1 Centimeters Product Dimensions 13 x 8.1 x 4.3 cm; 153 g Item model...
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Colour | Black |
| Item Height | 43 Millimeters |
| Item Width | 8.1 Centimeters |
| Product Dimensions | 13 x 8.1 x 4.3 cm; 153 g |
| Item model number | G200 |
| Power Source | Corded Electric |
| Hardware Platform | Laptop, Personal Computer |
| Operating System | Windows XP, Windows 8 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Included Components | Mouse |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 153 g |

