HP 480 Comfort Bluetooth Mouse/24 Months Battery Life/Upto 4000 dpi Multi Surface Tracking/AES 128 bits encryption
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP Inc., 1501 Page Mill Rd, Palo Alto, CA, USA |
| Colour | Black |
| Item Height | 0.1 Centimeters |
| Item Width | 4.22 Centimeters |
| Product Dimensions | 12 x 4.22 x 0.1 cm; 86.18 g |
| Batteries | 1 AA batteries required. |
| Item model number | 8T6M3AA#ABA |
| Hardware Platform | Laptop, Personal Computer |
| Operating System | Linux |
| Average Battery Life (in hours) | 24 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | INDIA |
| Item Weight | 86.2 g |
Brand HP Manufacturer HP, HP Inc., 1501 Page Mill Rd, Palo Alto, CA, USA Colour Black Item Height 0.1 Centimeters Item Width 4.22 Centimeters Product Dimensions 12 x 4.22 x 0.1...
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP Inc., 1501 Page Mill Rd, Palo Alto, CA, USA |
| Colour | Black |
| Item Height | 0.1 Centimeters |
| Item Width | 4.22 Centimeters |
| Product Dimensions | 12 x 4.22 x 0.1 cm; 86.18 g |
| Batteries | 1 AA batteries required. |
| Item model number | 8T6M3AA#ABA |
| Hardware Platform | Laptop, Personal Computer |
| Operating System | Linux |
| Average Battery Life (in hours) | 24 Months |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | INDIA |
| Item Weight | 86.2 g |

