HP 410 Slim Bluetooth Mouse with 1200 DPI Optical Sensor,Ambidextrous Design,Compact Size,Portable, 12 Months Battery Life, 3 Years Warranty
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Colour | Silver |
| Item Height | 26 Millimeters |
| Item Width | 6.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 10.2 x 6.5 x 2.6 cm; 45 g |
| Batteries | 1 AA batteries required. (included) |
| Item model number | 4M0X5AA#UUF |
| Power Source | Aa,Battery Powered,Dongle |
| Hardware Platform | pclaptop |
| Operating System | Windows XP, Windows 7 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | Yes |
| Included Components | Mouse |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 45 g |
Brand HP Manufacturer HP, HP India Sales Pvt. Ltd. Colour Silver Item Height 26 Millimeters Item Width 6.5 Centimeters Product Dimensions 10.2 x 6.5 x 2.6 cm; 45 g Batteries 1...
Description
| Brand | HP |
|---|---|
| Manufacturer | HP, HP India Sales Pvt. Ltd. |
| Colour | Silver |
| Item Height | 26 Millimeters |
| Item Width | 6.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 10.2 x 6.5 x 2.6 cm; 45 g |
| Batteries | 1 AA batteries required. (included) |
| Item model number | 4M0X5AA#UUF |
| Power Source | Aa,Battery Powered,Dongle |
| Hardware Platform | pclaptop |
| Operating System | Windows XP, Windows 7 |
| Average Battery Life (in hours) | 12 Months |
| Are Batteries Included | Yes |
| Included Components | Mouse |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 45 g |

